Masažo kabinetas ir masažo kursai Vilniuje
Susisiekite su mumis

Sprando, pečių ir nugaros segmentinis SPA masažas

Atpalaiduojantis masazastai gilus, nugarą atpalaiduojantis masažas. Šis masažas nėra gydomasis, tačiau yra labiausiai panašus, nei kiti SPA masažai. Segmentinis SPA masažas apima bendrai visą nugarą ir nekoncentruojamas į konkrečias problemas, tuo tarpu kai gydomas masažas yra orientuotas į konkrečių problemų sprendimą. Šis masažas yra skirtas žmonėms, neturintiems laiko atlikti viso reabilitacinio masažo kurso, tačiau norintiems laikinai sumažinti nugaros skausmą.

Sprando, pečių ir nugaros segmentinis SPA masažo kainos

Sprando, pečių ir nugaros masažas Kaina užsakiusiems 10 ir daugiau masažų Kaina su paprastu arba kvapniuoju aliejumi
1 val. 50 €  55 €

 

Išsirinkti ir pirkti dovanų kuponą


Nugaros masazasGilus masazas

 

 

Šis masažas skirtas labai užsiėmusiems žmonėms, kurie neturi laiko visam masažų kursui, bet nori pasijusti geriau jau po vienos procedūros. Tai nėra gydomasis masažas, jo metu nėra dirbama su konkrečia žmogaus problema.

 

Tai 1 valandos trukmės procedūra, kurios metu kruopščiai išmasažuojamos atskiros nugaros dalys, arba segmentai. Masažo pavadinimas – segmentinis – reiškia, kad kiekvienam nugaros segmentui skiriamas ypatingas dėmesys. Stuburas yra tarsi žmogaus ašis, iš kurios išeina nervai po visą organizmą. Nuo stuburo sveikatos priklauso ir vidaus organų veikla. Po masažo pagerėja bendroji kliento savijauta, nuotaika, darbingumas. Šis masažas – puiki galimybė klientui susipažinti su masažuotoju, pajusti masažo teikiamą naudą.

  Visi spa masažai