Masažo kabinetas ir masažo kursai Vilniuje
Susisiekite su mumis

Klasikinis masažas

tai vidutinio stiprumo, šilumą suteikiantis ir raumenis atpalaiduojantis masažas.

 

Klasikinis masažas: Masažo kaina užsakiusiems 10 ir daugiau masažų Kaina su paprastu arba kvapniuoju aliejumi
Viso kūno 1 val. 50 € 55 €
Viso kūno 1,5 val. 70 € 75 €

Išsirinkti ir pirkti dovanų kuponą

 
Klasikinio masažo nereikėtų painioti su gydomuoju, jis staiga neišgydys Jūsų negalavimų, tačiau tikrai pagerins gyvenimo kokybę, padės pasijusti lengviau, pašalins fizinį ir emocinį nuovargį. Klasikinis masažas – tai atsipalaiduoti, pailsėti, nusiraminti skirtas, klasikine technika atliekamas masažas. Pagal Jūsų pageidavimą gali būti atliekamas viso kūno klasikinis masažas, o galite išmėginti tik atskirų kūno dalių masažą. Tai puiki pagalba pavargusioms kojoms, rankoms ar nugarai.
Procedūros metu atpalaiduojami ir sušildomi raumenys, todėl dingsta nuovargis, sumažėja skausmas, pagerėja savijauta. Klasikinis masažas, atliekamas profesionalių masažuotojų, stimuliuoja kraujo bei limfos apytaką, o tai sumažina audinių pabrinkimą. Po masažo akivaizdžiai pagerėja odos būklė, oda tampa elastingesnė, skaistesnė, švelnesnė.

  Visi spa masažai

 
Masazistas Vilniuje

Klasikinis masažas – tai ne tik kūno, tačiau ir minčių atgaiva. Procedūros metu atsipalaiduojate ne tik fiziškai, tačiau ir dvasiškai. Šio tipo masažas yra vienas pouliariausių ir dažniausiai pasirenkamų masažų, nes atpalaiduoja visus kūno raumenis, suteikia lengvumo jausmą ir dar ilgai juntamą malonumą. Atliekant klasikinį masažą nejaučiama jokių nemalonių pojūčio, dirginimo ar skausmo, nes jo tikslas yra atpalaiduoti, o ne gydyti. Žinoma, jis gali padėti mažinti skausmus, tačiau pagrindinis klasikiniu masažu pasiekiamas rezultatas – kūno atpalaidavimas.

 

 

Klasikinio masažo kainos priklauso nuo masažo trukmės ir kūno vietos, kuri yra masažuojama. Be abejonės, rankų ar kojų klasikinis masažas yra pigesnis nei viso kūno, nes ir trunka trumpiau, ir masažuojama mažesnė kūno dalis, tačiau jis yra ne mažiau efektyvus ir nepriekaištingai atpalaiduoja masažuojamą kūno vietą.

 

Klasikinis masažas – tai švelnių rankų judesių harmonija. Oda yra glostoma, nuraminama, paspaudimai labai atsargūs ir lengvi. Klasikinis masažas yra tinkamas bet kokio amžiaus žmonėms, todėl yra universalus būdas pasijusti geriau.

Atgaivinantis masazasKlasikinis masazas