Masažo kabinetas ir masažo kursai Vilniuje
Susisiekite su mumis

Sportinis masažas profesionalams

skirtas ne tik profesionaliems sportininkams, bet ir daug (dideliais krūviais) sportuojantiems žmonėms. Šis masažas yra stipresnis už sportinį masažą, skirtą mėgėjams. Šis masažas rekomenduojamas tik tiems, kas yra pripratęs prie itin stiprių masažų, kas po stipraus masažo jaučiasi gerai, o ne sunkiai. Sportinis masažas yra skirtingų tipų: paruošiamasis prieš varžybas, atstatomasis po varžybų ir palaikantis formą po sunkių treniruočių.

 

Sportinis masažas: Kaina perkant su masažo
abonementu
Kaina su paprastu arba
kvapniuoju aliejumi
Nugaros 1,5 val. 70 € 75 €
Kojų ir dubens raumenų 1,5 val. 70 € 75 €
Nugaros  ir rankų 2 val. 80 € 90 €
Nugaros ir kojų 2,5 val. 90 € 100 €
Viso kūno 3 val. 100 € 110 €

Išsirinkti ir pirkti dovanų kuponą

 

Masažas, atliekamas sportininkams profesionalams, yra daug intensyvesnis, atliekamas gilesniais judesiais, taikomas didesnis fizinis krūvis. Kartais patariame sportininkui dėl masažo pasikonsultuoti su savo treneriu, į šio pastabas visada atsižvelgiame. Masažas sportininkams profesionalams gali skirtis, priklausomai nuo iškeltų tikslų:
-Paruošiamasis varžyboms. Jį atliekant naudojami tepalai, organizmui suteikiama energijos. Jei reikia, masažuotojas gali atvykti į varžybų vietą.
-Atstatomasis po varžybų. Jis atpalaiduoja raumenis, kad juose išsiskaidytų susikaupusi pieno rūgštis, padeda atsigauti, ramina.
-Palaikomasis. Atliekamas tarp treniruočių ar varžybų, padeda išlaikyti sveikus raumenis, padidina jų elastingumą. Sumažina nuovargį, suteikia energijos.

 

Sportuojantiems svarbu ne tik intensyviai ir sistemingai treniruoti kūną, tačiau ir rūpintis jo priežiūra, raumenų būkle. Tik tinkamai juos atpalaiduojant, nuraminant įsitempusius audinius, galima pasiekti aukščiausius rezultatus. Sportinis masažas profesionalams turėtų būti laikomas neatsiejama pasiruošimo ir treniruočių dalimi, nes organizmui būtinas poilsis. Tik atgavęs jėgas kūnas tampa pasiruošęs naujiems išbandymams, krūviui. Po tokių seansų greičiau juntamas progresas, nes organizmas kupinas jėgų ir pasiruošęs intensyviam fiziniam pasirengimui. Žinoma, reikėtų nepamiršti, kad ir šis masažas reikalauja tam tikro pasirengimo, nes atliekami judesiai yra gana stiprūs, todėl jis ir yra skirtas sportininkams profesionalams, kurių kūnas tvirtas ir pakankamai atsparus gilesniems masažo judesiams. Po masažo kūnas turi jaustis pailsėjęs, atsipalaidavęs, kur kas lengvesnis nei prieš masažą, jei yra priešingai, vadinasi, masažas nėra tinkamas ir kūnas tokiai procedūrai nėra pasirengęs. Eksperimentuoti šioje srityje neverta, todėl prieš pasirenkant sportinį masažą profesionalams rekomenduojama pasitarti ne tik su masažo specialistu, tačiau taip pat ir su treniruojančiu asmeniu.

  Visi spa masažai