Masažo kabinetas ir masažo kursai Vilniuje
Susisiekite su mumis

Nugaros skausmas

Masažas esant osteochondrozei/radikulitui, tarpslankstelinio disko išvaržai, stuburo iškreipimams (skoliozei, kifozei ar lordozei). 

Sprando, pečių ir nugaros masažo, atliekamo kartu su vakuuminiu masažu trukmė: 2 val.- 2,5 val Kaina:  80 €- 100 €.

Sprando, pečių, nugaros, krūtinės ir pilvo masažo trukmė (priklausomai nuo ligos)– 2 val.- 3 val. Kaina: 80 €- 110 €.

Sprando, pečių, nugaros, dubens raumenų, krūtinės ir pilvo masažo, atliekamo kartu su vakuuminiu masažu trukmė:  2 val. – 3 val. Kaina: 80 €- 110 €.
Nugaros masazasNugaros skausmasGydomasis masazas

 

Masažas esant osteochondrozei, radikulitui, nugaros skausmui

Nuolat juntamas nugaros skausmas, kamuojanti osteochondrozė (liga, kuomet diskomfortas juntamas dėl užspaustų nervų šaknelių) ir panašūs negalavimai prastina gyvenimo kokybę, todėl svarbu laiku ir tinkamai tokias ligas gydyti. Gali pasirodyti, kad ta pati diagnozė, pavyzdžiui, osteochondrozė gali būti gydoma tik tokiais pat metodais, tačiau iš tiesų taip nėra. Kiekvieno paciento būklė, jos sunkumas skiriasi, todėl ir gydymas – masažų programa turi būti sudaroma individualiai, prieš tai atlikus nuodugnią apžiūrą. Konsultacijos metu įvertinama paciento būklė ir parenkamas gydymas, jo intensyvumas, priešingu atveju tiesiog neįmanoma suteikti kokybiškos pagalbos.

Nuo individualių rodiklių priklauso ir atlikto gydymo rezultatas, jo trukmė. Bet kokiu atveju efektas yra ilgalaikis – pacientas diskomforto nejusti gali net ir keletą metų. Tam, be abejonės, įtakos turi gyvenimo būdas, specialybė, darbo specifika (veikiausiai ne paslaptis, kad dažniausiai su tokiomis ligomis susiduria dirbantys sėdimą darbą). Aktyvią gyvenseną, nuolatinį judėjimą, sportą mėgstantys pacientai rezultatu ir pamirštu skausmu džiaugiasi vidutiniškai 3 metus, o štai priešingai, vengiantys atlikti kasdienius masažo meistro parinktus pratimus, nesilaikantys rekomendacijų bei mažai judantys – apie vienerius metus.

Masažas esant tarpslankstelinio disko išvaržai

Nugaros masažas gali padėti kovoti ir su skausmais, kuriuos sukelia tarpslankstelinio disko išvarža. Esant šiam negalavimui, taip pat labai svarbi specialisto apžiūra prieš sudarant gydymo programą, jos trukmę, todėl labai pravartu konsultacijos su masažo specialistu metu turėti atliktų tyrimų (rentgeno, magnetinio rezonanso ar kompiuterinės tomografijos) išvadas, nuotraukų aprašus.

Gydant pacientus, turinčius tarpslankstelinio disko išvaržą, netaikoma manualinė terapija, mat tokiu būdu neįmanoma atstatyti išvaržos į vietą. Yra atvejų, kuomet šis sutrikimas apskritai nėra pagydomas (disko turiniui išsiliejus į stuburo kanalą). Tokiu atveju pagrindinis atliekamo nugaros masažo tikslas – sumažinti ar visiškai pašalinti pacientą slegiantį nugaros skausmą. Tinkamai sudarytas nugaros masažų planas ne tik padeda ilgam pagerinti būklę – teigiamas rezultatas gali būti juntamas iki vienerių metų.

Masažo esant tarpslankstelinio disko išvaržai metu atliekami švelnūs tempimo pratimai. Įvykdžius numatytą programą labai svarbu nugara rūpintis ir toliau, nuosekliai stiprinti nugaros raumenis. Masažo specialistas gali patarti ir sudaryti individualią pratimų programą.