Masažo kabinetas ir masažo kursai Vilniuje
Susisiekite su mumis

Masažas esant sąnarių skausmui ir uždegimui

Atliekamas galūnių ir atskirų sąnarių masažas. Kiekvienai ligai taikomas skirtingas specifinis masažas.

Esant peties sąnario uždegimui yra atliekamas sprando, pečių, peties sąnario ir rankos masažas. Trukmė: 1 val. Kaina: 50 €.

Sprando, pečių, nugaros, dubens raumenų, kojos ir kelio sąnario masažo trukmė: 2,5 val. – 3 val. Kaina: 90 € – 110€.

Sprando, pečių, nugaros, dubens raumenų, kojos ir čiurnos sąnario masažo trukmė: 2,5 val. – 3 val. Kaina: 90 € – 110€.

Masažas esant sąnarių skausmui

 

Masažas nuo sąnarių skausmo ir uždegimo ypač aktualus tiems, kuriuos kamuoja tokios ligos kaip artritas, artrozė ir pan., slegia skausmas, diskomfortas. Tokiu atveju svarbu atliekamo masažo technika, nes šalinant simptomus turi būti masažuojama ne tik skausminga, nuo uždegimo kenčianti kūno vieta, tačiau ir kiti, greta jos esantys audiniai (pavyzdžiui, jei uždegimas yra paties sąnaryje, masažuojamas turi būti ne tik jis, tačiau ir nugara, krūtinė, kiti aplinkiniai audiniai, kuriuos uždegimas veikia ne mažiau nei patį židinį). Masažas nuo sąnarių skausmo niekada negali būti taikomas universaliai, jis turi būti parenkamas pagal diagnozę. Masažo specifiką lemia ne tik tai, kuri kūno vieta yra pažeista, tačiau ir tai, dėl kokių priežasčių uždegimas prasidėjo. Diagnozės analizė ir aptarimas yra neatsiejama kiekvieno apsilankymo masažo kabinete dalis. Juk kiekviena liga turi savo vaistą, todėl ir masažas bus veiksmingas tik tuomet, kai bus pritaikomas individualiai ir atliekamas profesionaliai, konkrečiai pagal ligonio būklę.

Masažas pagal diagnozę

Nors tiksliai masažas, judesiai ir jų stiprumas parenkami pagal paciento būklę ir ligos stadiją, tačiau esama keletas bendrų taisyklių, kurių laikomasi. Pavyzdžiui, jei klientą kamuoja reumatoidinis artritas masažuojamos ne tik abi galūnės, tačiau ir kiekvienas sąnarys atskirai. Sergant osteoartroze – daugiausiai dėmesio skiriama gerinant kraujo bei limfos apytaką sąnariuose ir kituose šalia esančiuose audiniuose. Skundžiantis podagros artritu, pastarasis gydomas atliekant masažą neūmioje fazėje. Vienas pagrindinių tikslų esant šiai diagnozei – podagros mazgelių išmasažavimas.

Nepriklausomai nuo diagnozės ir būklės, sąnarių masažas visada derinamas su nugaros, sprando, pečių, krūtinės ląstos ir rankos masažu, nes tokiu būdu pasiekiamas geriausias rezultatas.

Masažo esant sąnarių skausmui tikslai

Masažuojant skaudančius sąnarius siekiama ne tik mažinti skausmą ar patinimą, tačiau ir mažinti sąstingį, gerinti raumenų būklę: juos stiprinti, didinti raumenų judrumą, mažinti įtampą, atpalaiduoti. Vienas svarbiausių tikslų – atstatyti sąnario judrumą, kad pacientas ir vėl galėtų džiaugtis visaverčiu judėjimu.