Masažo kabinetas ir masažo kursai Vilniuje
Susisiekite su mumis

Švediškas masažas

tai lengvas, atliekamas su dideliu aliejaus kiekiu masažas, kuris puikiai dera su kvapų terapija. Tai puiki atsipalaidavimo priemonė fiziškai ir emocionaliai pavargusiems žmonėms.

 

Viso kūno švediškas masažas Kaina užsakiusiems 10 ir daugiau masažų Kaina su paprastu arba kvapniuoju aliejumi
1 val. 50 €  55 €
1 val. 15 min. (su galvos masažu) 60 €  65 €

Išsirinkti ir pirkti dovanų kuponą

Šis lengvas, glostomaisiais judesiais atliekamas masažas rekomenduojamas tiems, kurie greitėjant gyvenimo tempui junta psichologinį arba emocinį nuovargį. O toks nuovargis sukelia susierzinimą, negalėjimą susikaupti, kai kuriems – net nemigą. Švediškas masažas, atliekamas patyrusių specialistų, padės pasijusti geriau, atpalaiduos nervų sistemą. Atliekant šį masažą naudojama daug kvapiojo aliejaus, o kvapai nuo seno naudojami harmonizuoti nervų sistemai, pašalinti nuovargiui.

Kvapusis aliejus – puiki odos priežiūros priemonė, stimuliuoja kapiliarų veiklą, maitina odos ląsteles. Švediškas masažas – tai atgaiva Jūsų kūnui, sielai, uoslei ir odai, tai puikus poilsis.

 

Švediškas masažas – atgaiva kūnui ir sielai

Švediškas masažas arba kitaip atpalaiduojantis viso kūno masažas – tai pats tikriausias streso, įtampos ir nuovargio priešas. Deja, tačiau retam pavyksta nuo jų pabėgti: spartus gyvenimo ritmas verčia patirti ne tik fizinį, tačiau ir emocinį išsekimą. Jaudulys, nervinimasis atima gyvenimo džiaugsmą, Todėl tampame pikti, irzlūs, pavargę. Apatiški tiek aplinkiniams, tiek bet kokiai veiklai. Juk šie laikai – nuolatinio skubėjimo laikai, todėl neturėtų stebinti, kad būdų (o, svarbiausia, laiko) pailsėti ir atgauti jėgas lieka vis mažiau. Ar tai reiškia, kad esame priversti kentėti patiriamą emocinę įtampą, stresą, nemigą… Simptomus, kurie galiausiai gali tapti depresijos ar kitų rimtų negalavimų priežastimi? Laimė – ne, nes atpalaiduojantis viso kūno masažas yra greita ir efektyvi pagalba, padėsianti visa tai įveikti ir vėl džiaugtis gyvenimu.

Atpalaiduojančio viso kūno masažo principai

Atpalaiduojantis viso kūno masažas atliekamas patyrusio, medicininį išsilavinimą turinčio meistro Iljos Berlino, todėl visada kokybiškas ir efektyvus. Vienas iš svarbiausių šio masažo principų – naudojamas kvapnusis aliejus. Pastarasis skleidžia ne tik malonų, tačiau ir raminančiai veikiantį kvapą, todėl atpalaiduojama paciento nervų sistema, jis greičiau atsipalaiduoja, taigi ir norimas efektas pasiekiamas greičiau. Be to, kvapieji aliejai pasižymi ir teigiamu poveikiui odai, ją maitina, didina elastingumą.

Atpalaiduojančio viso kūno masažo poveikis

Šiais laikais, kuomet gyvenimo ritmas yra kone pašėlęs, švediškas atpalaiduojantis viso kūno masažas gali būti vadinamas savotiška pirmąja pagalba, padedančia įveikti streso ir nuolatinės įtampos žalą. Jo efektas – tiesiog nuostabus. Jokio sunkumo pečių srityje, pamiršti sukaustyti raumenys, lengvi ir plastišku judesiai, jokio skausmo, o ir vidinė būsena – lyg ant sparnų. Pacientai vėl atgauna jėgas, energiją, optimizmą. Net patiriančių didžiulį stresą, besiskundžiančių išties sunkiais simptomais, tačiau periodiškai lankančių švediško atpalaiduojančio viso kūno masažo procedūras, klientų būklė pastebimai pagerėja. Taigi šis sprendimas gali būti veiksmingas net ir tada, kai padėtis atrodo nepataisoma (esame susidūrę su rimtų nusiskundimų turinčiais klientais, kuriems 1-2 apsilankymai per savaitę padėjo grįžti į normalų gyvenimo ritmą).

  Visi spa masažai