Masažo kabinetas ir masažo kursai Vilniuje
Susisiekite su mumis

Grand Meistrų masažo kursai

Kodėl Tau verta baigti šiuos kursus?

 • Masažo meistras Ilja Berlin perteiks Tau savo sukauptas žinias ir patirtį nuo 2000m.;
 • Pagerės Tavo darbo kokybė;
 • Mokėsi efektyviai atlikti ir pritaikyti masažą individualiai skirtingiems klientams;
 • Mokėsi spręsti sudėtingas klientų problemas;
 • Mokėsi profesionaliai atlikti sudėtingiausius ir daug įgūdžių reikalaujančius masažus;
 • Susipažinsi su vakuuminiu masažu ir mokėsi jį pritaikyti savo praktikoje;
 • Išmoksi atlikti SPA klasikinį masažą.

Kursų programą sudaro:

 • Masažo pagrindų klaidų taisymas;
 • Apžiūros ir masažo parinkimo konkrečiam klientui metodika;
 • Masažo kurso strategijos ir kiti masažo atlikimo ypatumai;
 • Segmentinis masažas (teorija ir praktika);
 • Masažas esant stuburo ligoms (osteochondrozei, stuburo iškreipimams, tarpslankstelinio disko išvaržai, bei Bechterevo ligai);
 • Masažas esant sąnarių ligoms;
 • Masažas po klubo sąnario keitimo operacijos;
 • Masažas po traumų: kaulų lūžio, peties sąnario išnirimo, raiščių patempimo ir raumenų įtrūkimo ar plyšimo;
 • Masažas esant periferinės nervų sistemos ligoms;
 • Masažas esant cukriniam diabetui;
 • Masažas esant paralyžiui (išsėtinei sklerozei ir t.t.);
 • Masažas po insulto;
 • Masažas esant migrenai;
 • Masažas esant lėtinei galūnių išemijai;
 • Masažas esant kvėpavimo sistemos ligoms;
 • Masažas esant plokščiapėdystei;
 • Vakuuminio masažo pradmenys;
 • SPA klasikinis masažas.

Masažo kursai skirti:

 • Masažuotojams, turintiems masažuotojo spaudą;
 • Masažuotojams, baigusiems masažo studijas;
 • Tik ką masažuotojo spaudą gavusiems masažuotojams;
 • Ilgametę patirtį turintiems masažuotojams.

Asmenys, neturintys teisės dirbti masažuotojais, į kursus nepriimami.

Programos kodas Švietimo ir mokslo ministerijos mokymo programų registre: 223002100

Kursų trukmė:

170 akademinių valandų – 28 dienos (20 darbo dienų per 4 savaites).

Kursų kaina:

1990€ 1790€

Grand Meistrų masažo kursų grafikas 2024 m.:

 • Konkreti data bus paskelbta susirinkus grupei.

 

Kūno masažas atpalaiduoja raumenis, gerina kraujotaką, malšina skausmus. Ypač kai jį atlieka tikras masažo meistras. Su Ilja Berlin kalbamės apie jo organizuojamus Grand meistrų masažo kursus. Šiuose kursuose masažo meistras Ilja Berlin savo mokiniams perteiks per 21 metų sukauptą patirtį ir žinias.

– Jūsų kursai vadinasi Grand meistrų masažo kursais. Kodėl Grand?

– Pavadinimas atspindi mano požiūrį į mokinius. Norisi parengti tikrus meistrus, kad jie dirbtų ne bet kaip, o tik labai profesionaliai.

– Ilja, kodėl pasirinkote masažuotojo darbą? Kokia buvo pradžia?

– Vaikystėje svajojau tapti gydytoju, gydyti žmones, bet dar nežinojau, kaip tai darysiu, kai užaugsiu. Paauglystėje užsimaniau baigti masažo kursus, tačiau dar nebuvau pilnametis… Mano mama buvo įžymi Maskvos akademijos masažo meistrė, šiai akademijai atstovavo Lietuvoje, mokė grupes, padėjo daugeliui žmonių. Kai tapau pilnametis, baigiau jos masažo kursus. (Medicininį išsilavinimą Ilja įgijo Vilniaus Kolegijoje 2004 m. jau būdamas masažuotoju – autoriaus pastaba)

– Labai gražus tas profesijos perimamumas: mama tapo mokytoja. Turbūt ne tik patarėja, bet ir kritikė? Ar sunku buvo būti mamos mokiniu?

– Taip, nelengva. Juk ji viską, kas blogai, sakydavo tiesiai šviesiai, nenuolaidžiavo. Bet čia ir buvo puiki galimybė augti. Mama man skyrė daug dėmesio, esu jai labai dėkingas. Ji man geras pavyzdys, kaip man elgtis su savo mokiniais, kaip dėstyti, ne tik atlikti masažą. Karjeros pradžia buvo sunki, reikėjo ne vienerių metų… Karjerą pradėjau masažuodamas mamos drauges, o mama nurodinėjo man klaidas. Sakė, kas gerai, kas nelabai. Aš irgi planuoju labai stebėti savo mokinius, nes tam tikrais augimo periodais ypač svarbus aktyvus mokytojo dalyvavimas. Geri mano darbo rezultatai pasirodė po kokių penkerių metų, nes buvau atkaklus.

– Dirbant masažuotoju svarbu mokėti tausoti save: nepasitempti riešų, nenuvarginti nugaros. Ar to pamokė mama, ar pats atradote šias taisykles dirbdamas?

– To galima išmokti tik masažo kursų metu. Nuo taisyklingos technikos priklausys masažuotojo karjeros trukmė. Jei jis išmoksta netaisyklingai dirbti, karjera gali pasibaigti per keletą metų. To gali išmokyti tik mokytojas, pats nesugalvosi niekaip. Grand Meistrų masažo kursų metu mokiniai bus mokami saugaus darbo principų.

– Jums teko masažuoti įvairiomis ligomis sergančius žmones. Papasakokite apie tai.

– Iš pradžių masažavau žmones, turinčius įvairių nugaros skausmų, esant osteochondrozei, tarpslankstelinio disko išvaržai, stuburo iškrypimui, vėliau pradėjau masažuoti sunkiomis ligomis sergančius žmones: po insultų, po traumų, po avarijų, esant cukraligei, vegetacinės būklės, esant išsėtinei sklerozei, visokių tipų paralyžiui. Tai sunkiausias darbas, bet kai pasieki gerų rezultatų, jie labai džiugina. Kai sunkiai vaikščiojęs žmogus ima vaikščioti lengvai, apima labai malonūs išgyvenimai. Linkiu visiems savo mokiniams tą patirti.

– Vadinasi, pavyko pasiekti gerų rezultatų?

– Taip, todėl yra ką perduoti mokiniams.

– Na ir atėjo laikas sukauptą patirtį, žinias perduoti kitiems. Kas paskatino pačiam tapti mokytoju?

– 2008 metais buvau dėstytojo asistentas, padėjau mamai vesti masažo kursus, o po metų pradėjau pats konsultuoti mokinius, vesti individualius masažo kursus. Vėliau turėjau mokinę ir tapau jos mentorium. Džiugu matyti, kaip mokinė tobulėjo, kaip augo jos klientūra, pagaliau, ir pajamos. Norisi stebėti savo mokinius, matyti jų sėkmę. Kitas dalykas – pradėjo į mane kreiptis vis daugiau žmonių iš įvairių Lietuvos miestų, todėl būtų gerai turėti mokinių ir kituose miestuose. Juk žmonėms važiuoti pas mane iš Mažeikų ar iš Klaipėdos labai nepatogu. Toli. Ir dar. Didėja mano užimtumas, vis daugiau žmonių į mane kreipiasi, kai kurie nori, kad priimčiau tuoj pat. Taip aš negaliu (tą pačią dieną jau būna viskas užimta), todėl gerai būtų turėti mokinių, kuriuos galėčiau rekomenduoti.

– Pastebėjau, kad Grand Meistrų masažo kursų apimtis labai plati. Pakomentuokite.

– Grand Meistrų masažo kursų idėja kilo prieš ketverius metus, 2014 metais, visą šį laiką aš ją brandinau, o pernai kursų programa tapo aiški. Per vienus kursus norisi perduoti kuo daugiau žinių, todėl jie tokie platūs, mėnesio trukmės.

– Kam verta rinktis šiuos masažo kursus? Kokių mokinių lauktumėte?

– Grand Meistrų masažo kursai skirti ir pradedantiesiems, ir patyrusiems masažo meistrams, kurie dar patobulins savo įgūdžius. (Į šiuos masažo kursus priimami tik masažuotojai, turintys masažuotojo spaudą – autoriaus pastaba)

– Ar didelę mokinių grupę planuojate turėti?

– Vienu metu dirbsiu su nedidele grupe mokinių, nes neturiu tikslo užauginti kuo daugiau mokinių, tikslas nėra orientuotas į kiekybę. Dirbsiu su dviem—šešiais žmonėmis, kad galėčiau kiekvienam skirti kuo daugiau dėmesio.

– O kiek masažo meistrų iš viso ketinate parengti?

– Mano vizija per ateinančius 10 metų parengti kokį 100 mokinių. Tai nėra daug. Svarbu mokinių darbo kokybė.

– Masažo kursų programoje parašyta: „masažo pagrindų klaidų taisymas“. Kodėl tai svarbu?

– Beveik visi masažuotojai daro klaidų. Tai natūralu. Bet kartais klaidos labai trukdo mūsų karjerai, kenkia ir mūsų sveikatai, todėl man svarbu ištaisyti masažuotojų klaidas, kad jiems neliktų spragų ir saugotų savo bei kliento sveikatą. Todėl svarbu, kad grupėje būtų nedaug mokinių, kad visus galėčiau stebėti.

– Tikėtina, kad segmentinio masažo mokiniai jau mokėsi. Kam jį kartoti?

– Segmentinis masažas labai svarbus gydant stuburo skausmus, todėl jis yra antras pagal svarbumą po masažo pagrindų. Kiekviena mokykla segmentinį masažą moko skirtingai. Aš jį pateiksiu vadovaudamasis savo praktika, kitu kampu, manau, kad tai bus įdomu.

– Kodėl tiek daug dėmesio skiriate masažams, taikomiems sergant įvairiomis ligomis?

– Dažnai masažuotojai manęs klausia, ką daryti, kai klientas serga diabetu ar kitomis ligomis. Visus tuos klausimus surinkau ir Grand Meistrų masažo kursuose pateiksiu atsakymus. Mokiniui beliks pritaikyti savo praktikoje.

– „Apžiūra ir masažo parinkimas konkrečiam klientui“. Kodėl tiek daug dėmesio tam skiriate?

– Masažuotojas neturi dirbti šabloniškai ir daryti vienodą masažą visiems. Jis turi pritaikyti masažą pagal žmogaus kūną, būklę, savijautą, taigi mokiniams labai svarbu išmokti atlikti diagnostiką. Nuo to priklauso nuo 20 iki 50 procentų viso darbo rezultatų.

– Masažo kursų programoje paminėtas ir SPA klasikinio masažo mokymas. Kodėl tai svarbu, kodėl ir jį kartojat?

– Daug mano mokinių dirbs SPA centruose arba darys atpalaiduojamąjį masažą. Grand Meistrų masažo kursų metu bus suteikta labai daug žinių, tiesiog bus suteikta formulė, kaip pritaikyti esamas žinias atliekant atpalaiduojamąjį masažą.

– Ar bus dėstoma autorinė metodika?

-Masažo mokslui yra apie 3000 metų. Visi geriausi dalykai jau yra išrasti, iš kiekvieno mokytojo aš ką nors paėmiau. Pasakysiu metaforiškai: neišradau dviračio, tiesiog iš kokių penkių dviračių paėmiau geriausias detales ir sudėjau į savo dviratį. Bet būtų didelė nepagarba kūrėjams, mokytojams, jei šį savo darbą pavadinčiau autoriniu. Autorinis yra mano žinių susisteminimas, jų pateikimas, pastabos. Nenoriu savęs sureikšminti ir kitiems parodyti kaip išradėją.

– Apie tai, kiek laiko truks masažo kursai, jau kalbėjom. Dar kartą patikslinkit.

– Tai bus keturios savaitės. O per dieną valandų kiekis priklausys nuo to, kiek bus mokinių. Daugiau bus mokinių, daugiau ir valandų prireiks.

– Kokius dokumentus gaus žmogus, išklausęs Jūsų masažo kursus?

– Baigusieji kursus gaus du sertifikatus. Pirmasis apie tai, kad žmogus išklausė masažo kursus, antrasis liudys tai, kad mokinys yra išlaikęs egzaminą. Egzaminas nebus privalomas, tačiau ketinu bendradarbiauti su darbdaviais, o išlaikytas egzaminas pakelia mokinio prestižą.

– Ar baigusiam šiuos kursus masažo meistrui bus lengva susirasti darbą? Gal galima tikėtis Jūsų rekomendacijos?

– Kaip minėjau, planuoju bendradarbiauti su darbdaviais visoje Lietuvoje, kad padėčiau mokiniams susirasti darbą, o darbdaviams gerą darbuotoją. Tai bus nemokama mano paslauga.

– Ilja, ko palinkėtumėt?

– Jums, masažo specialistai, noriu palinkėt, kas nebijotumėt išsikelti tikslą tapti masažo meistrais. Kad keltumėt savo kvalifikaciją, nesitenkintumėt tik keliais kvalifikacijos kėlimo kursais. Ir, žinoma, norėčiau būti jūsų mokytojas.

– Ačiū už pokalbį.

Su Ilja Berlin kalbėjosi ir pokalbius užrašė Vida Platūkienė.