Masažo kabinetas ir masažo kursai Vilniuje
Susisiekite su mumis

Masažuotojų konsultavimas

Individualios konsultacijos masažo meistrams

Konsultuojami masažuotojai visais masažo darbo klausimais.

Teikiamos individualios konsultacijos ir gali būti organizuojami seminarai arba apmokymai grupėms.

Individualios konsultacijos kaina – 50€/valanda.

Masažo technikos korekcijos ir apmokymai

Besimokant masažo specialybės kilo mokymosi sunkumų?

Sunku išmokti daryti tam tikrus masažo judesius?

Besimokant masažo specialybės atsirado neaiškumų ar spragų?

Masažo meistras Ilja gali Jums padėti

  • išspręsti masažo technikos ir jos taikymo problemas,
  • atsakyti į visus rūpimus klausimus apie gydomąjį ir klasikinį masažą,
  • pasiruošti masažo kvalifikaciniams egzaminams.

Individualaus apmokymo kaina – 50€/valanda.

Besidomintiems masažuotojo profesija (abiturientams ir kitų profesijų atstovams)

Nemokate masažo ir nežinote ar verta rinktis masažuotojo specialybę?

Ateikite į profesinio orientavimo konsultaciją ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Konsultacijos kaina – 40€.

 

Masažuotojų konsultavimas

– Ilja, kaip atsirado masažo specialistų konsultanto idėja? 

– Ši idėja atsirado iš mano mokytojos pavyzdžio, nes mane labai daug konsultavo. Pats konsultuoju nuo 2009 metų. Didelis malonumas būti mentorium, matyti gerus mokinių rezultatus. Masažuotojas išgyvena keletą vystymosi etapų. Pirmas etapas, kai masažuotojas baigia kursus, ir jam atrodo, kad jis nieko nežino ir neišmano. Tai psichologiškai sunkus periodas, tikrai daug ko dar nemokam. Todėl šiame etape labai svarbus tobulėjimas, žinių papildymas, konsultacijos, čia būtų svarbūs ir  Grand meistrų masažo kursai. Bet ne visi pripažįsta savo žinių spragas. Kai kurie kaltina profesiją, sako, kad masažas neveikia, tai neįdomu, arba ši profesija ne man. Tą ir aš išgyvenau. Pasakiau mokytojai. Mane įtikino, kad neužtenka žinių, kad reikia tobulėti. Kitas etapas, kai atrodo, kad viską žinai, kad esi ekspertas. Masažuotojas labai pasitiki savimi, net yra arogantiškas. Į kursus nenori eiti arba nuėjęs nuolat ginčijasi su mokytojais, kitiems patarinėja. Toks periodas ištinka trečiaisiais-penktaisiais darbo metais, bet jis gali ir nepasibaigti. Tik pamatęs savo klaidas pereini į trečią etapą: aš dar daug ko nežinau. Atsiranda atvirumas žinioms, tai augimo periodas, tada ypač naudingi Grand meistrų masažo kursai. Ketvirtasis etapas, kai masažuotojas tampa meistru, įgyja daug patirties, pasiekia gerų rezultatų. Bet vistiek jaučia, kad dar dau ko nežino. Ir tai jau nebaugina, o skatina tobulėti.

– Kokios konsultacijų rūšys tai būtų?

– Gali būti pavienės konsultacijos visais darbo klausimais arba mentorystė.

– Kas yra mentorystė?

– Tai ilgas ir labai svarbus procesas, kai mokytojas mentorius padeda mokiniui pasiekti tam tikrų rezultatų. Pateiksiu pavyzdį. Mentorius konsultuoja, suteikia visą informaciją, motyvuoja mokinį ir palaiko morališkai, kol mokinys siekia užbrėžtą tikslą (pvz. tapti masažo meistru). Mentorystė – ilgas procesas, bet jo rezultatai yra nuostabūs.

– O kokiomis savybėmis turėtų pasižymėti mentorius?

– Mentorius pirmiausia pats turi būti kompetentingas masažo meistras, bet svarbiausia savybė – noras padėti mokiniui, užsidegimas padėti jam pasiekti gerų rezultatų. Mentorius neturi konkuruoti su mokiniu, juk mokinys gali ir turi peraugti savo mokytoją. Tikiu, kad mano mokiniai taip ir padarys. Taigi laukiu jūsų konsultacijose. Iki susitikimo.

Su Ilja Berlin kalbėjosi ir pokalbius užrašė Vida Platūkienė.

 

Norinčių tapti masažuotojais konsultavimas

– Ilja, kaip adsirado idėja konsultuoti besidominčius masažuotojo profesija?

– Kai pradėjau konsultuoti masažo specialistus, į mane ėmė kreiptis abiturientai arba asmenys, kurie norėtų pakeisti specialybę ir tapti masažuotojais. Jie turėjo daug klausimų. Pats tokios paslaugos nebūčiau sugalvojęs. Atsirado paklausa, nes ši paslauga yra labai reikšminga. Turiu skirti jiems savo laiko.

– Kokių klausimų kyla besidomintiems?       

– Yra dvi klausimų rūšys: ar masažuotojo darbas man tinka ir ar aš tinku šiam darbui? Žmogui svarbu pasikalbėti su tos specialybės, kuria jis domisi, atstovu. Svarbu, ar charakteris, sveikatos būklė tiks šiam darbui. Besidomintys specialybe nori sužinoti masažuotojo profesijos trūkumus, kurių gali tikėtis. Masažuotojo darbas yra fizinis, nelengvas ir dar reikalaujantis daug medicininių žinių. Kitas dalykas, tai labai atsakingas darbas. Ir ši profesija nėra įgyjama greitai. Per mėnesį masažuotoju netapsite, o per metus netapsite masažo meistru. Tai ilgas procesas.

– Tai kaip Jūs pagelbėtumėt žmogui, kuris nori tapti masažuotoju?

– Siūlau ateiti į konsultaciją, nes telefonu neįmanoma atsakyti į visus klausimus, tai ne 15 minučių pokalbis. Atsakysiu į jūsų klausimus ir pateiksiu savų klausimų, kad pamąstytumėt. Įgysite daug informacijos, kurios nerasite internete ar kitur, o sprendimą priimsite patys.

– Ar agituosit rinktis masažuotojo darbą?

– Tikrai ne. Mano tikslas nėra agituot ar atstumti žmogų nuo jo idėjų. Stengiuosi būti neutralus ir padėti žmogui pačiam priimti sprendimą. Kokį sprendimą bepriimsite, sulauksite mano patarimų ir padrąsinimų.

– Ačiū už pokalbį.

Su Ilja Berlin kalbėjosi ir pokalbius užrašė Vida Platūkienė.