Masažo kabinetas ir masažo kursai Vilniuje
Susisiekite su mumis

Masažo dovanų kuponai

Masažo kategorijos:
Masažo abonementas 10 masažų po 1 val.

Masažo abonementas – tai galimybė sutaupyti ir gauti aukščiausios kokybės masažą už mažiausią kainą ir lankytis Jums patogiu laiku.

 • 500.00
 • 10 val.
Daugiau...

Dovanų kuponai – praktiška, maloni dovana, kurią dovanodami
JŪS DOVANOJATE:
 • Poilsį nuo varginančios rutinos,
 • Atgaivą esant stresui,
 • Šilumą,
 • Gerą savijautą,
 • Masažo pasirinkimo laisvę.
KUPONO PRIVALUMAI:
 • Suteikiami Aukštos kokybės masažai Vilniuje už prieinamą kainą;
 • Jūsų artimas žmogus gaus už tą pačią kainą daugiau masažo paslaugų, negu bet kuriame SPA centre;
 • Apsilankyti galima patogiu laiku (kuponų galiojimo laikas labai ilgas – iki 12 mėn).
JŪSŲ ARTIMAS ŽMOGUS GALĖS PATS PASIRINKTI MASAŽO PROGRAMĄ, KURI, JO(JOS) MANYMU, YRA GERIAUSIA

Kuponus galima atsiimti masažo kabinete arba galimi 3 NEMOKAMI popierinių dovanų kuponų pristatymo būdai:

 1. Galima pristatyti į Jūsų darbą arba į namus Vilniuje;
 2. Galima išsiųsti Lietuvos paštu visoje Lietuvoje;
 3. Galima įteikti su sveikinimo žodžiais nuo Jūsų asmeniui, kuriam kuponas yra dovanojamas, Vilniuje.
Dėl dovanų kuponų kreipkitės: Ilja +370 65 60 57 57
Įsigykite dovanų kuponą per keletą minučių:
 • Paspauskite mygtuką „Išsirinkti ir Pirkti“;
 • Dovanų kuponų pardavimo puslapyje pasirinkite dovanų kuponą iš sąrašo, paspaudę ant strėlytės, kuri yra šalia kupono pavadinimo;
 • Įrašykite asmens vardą, kuriam dovanosite kuponą ir palinkėjimus;
 • Apmokėkite kuponą;
 • Atspausdinkite kuponą.
Masazo pasirinkimo laisve Masazai Vilniuje Masazas
 
Masažo dovanų kuponas – puiki dovana. Asmuo, kuriam Jūs įteiksite dovanų kuponą, bus tikrai nudžiugintas, nes masažas – tai praktiška, naudinga dovana. Dovanodami masažo kuponą Jūs dovanojate poilsį, atgaivą po streso, gerą savijautą. Gavęs dovanų masažo kuponą, asmuo galės pats pasirinkti masažo programą. Svarbu tai, kad su dovanų kuponu galima apmokėti dalį gydomųjų masažų kursų. Ši dovana masažas – tai ne tik poilsis ir malonumas, bet ir paskata pradėti gydytis esamus negalavimus. Gavęs dovaną masažą, asmuo galbūt susidomės sveiku gyvenimo būdu, tokia dovana gali paskatinti sveikai gyventi, sportuoti.
Masažo dovanų kuponas turi daug privalumų. Dovanodami masažo kuponą Jūs dovanojate puikų, nuoširdžiai atliekamą masažą. Masažo kuponų galiojimo laikas labai ilgas – iki 12 mėn., todėl asmuo, gavęs dovanų masažo kuponą, apsilankyti gali jam patogiu metu. Jeigu nutarėte artimam žmogui padovanoti masažą, Jūs galite rinktis popierinį masažo dovanų kuponą arba elektroninį masažo dovanų kuponą. Popierinį gražų dovanų kuponą galima atsiimti masažo kabinete. Galime šį dovanų kuponą pristatyti į Jūsų namus ar darbą Vilniuje arba išsiųsti paštu visoje Lietuvoje. Asmeniui, kuriam masažo kuponas yra dovanojamas, galime šį kuponą įteikti su sveikinimo žodžiais. Perkant masažo dovanų kuponą elektroniniu būdu, galima dovanoti masažą už pasirinktą sumą, o galima dovanoti pasirinktą masažą. Taigi elektroninis masažo dovanų kuponas – didesnė pasirinkimo galimybė. Elektroninį masažo dovanų kuponą belieka atsispausdinti.

Kad ir kurį variantą pasirinksite – tokią dovaną gavęs žmogus bus maloniai nustebintas, o rezultatas po apsilankymo masažo kabinete prisidės prie geresnės jo savijautos ir nuotaikos, suteiks energijos ir žvalumo, padės sumažinti varginančius skausmus. Padovanotas masažo kuponas – tai galimybė artimam žmogui padovanoti sveikatą, kuri yra brangiausias kiekvieno turtas ir kurios nuoširdžiai linkime kiekvienam brangiam žmogui. O dabar tai padaryti paprasčiau nei bet kada anksčiau, nes masažų pasirinkimas išties platus ir lankstus. Kad ir kokios rūšies masažą parinksite artimam žmogui – nesuklysite, nes norėdamas jis bet kada galės jį keisti į kitą tokios pat vertės masažą be jokių papildomų sąlygų.
Masažas dovana – tai išskirtinė proga padovanoti poilsį. Išėjęs iš masažo kabineto žmogus už jo durų palieka visą slėgusį nerimą, stresą ar nuovargį, atgauna jėgas, o svarbiausia – masažas dovana turi gerokai daugiau naudos nei įprasti suvenyrai. Tai praktiška dovana, kuri tikrai neliks nepanaudota, o jos efektyvumą įrodo daugybė išbandžiusių ir nuolat sugrįžtančių klientų.