Masažo kabinetas ir masažo kursai Vilniuje
Susisiekite su mumis

Antikrizinis masažas

Antikrizinis masažas gali Jums padėti net sunkiausiais gyvenimo momentais. Tai Rytų ir Vakarų masažo technikų derinys, skirtas stipriam stresui ir vidiniai įtampai šalinti. Šis masažas padės Jums atgauti fizinę ir dvasinę pusiausvyrą, atstatys vidaus organų ir nervų sistemos veiklą, padidins organizmo atsparumą ligoms.

 

Antikrizinis masažas Kaina užsakiusiems 10 ir daugiau masažų Kaina su paprastu arba
kvapniuoju alejumi
1 val. 50 € 55 €
1,5 val. (viso kūno) 70 € 75 €
2 val. (viso kūno) 80 € 90 €

Išsirinkti ir pirkti dovanų kuponą

 

Tai masažuotojo Ilja Berlin sukurtas masažas, Rytų ir Vakarų masažo technikų derinys. Kai žmogus dažnai patiria stresą, įtampą, jo vidaus organai gali blogiau funkcionuoti. Antikrizinio masažo  metu veikiami biologiškai aktyvūs taškai, o tai normalizuoja ar gerina vidaus organų veiklą. Tokių biologiškai aktyvių taškų ypač daug yra pėdoje ar plaštakoje. Per 1 val. trukmės procedūrą masažuojamas ne visas kūnas, o tik atskiros jo dalys (sprandas, pečiai, pėdos ar kt.), per 1,5 arba 2 valandas atliekamas viso kūno masažas.

 

Antikrizinis masažas nesuteikia gilaus psichikos atsipalaidavimo, bet labiau atpalaiduoja kūną, po jo žmogus jaučiasi fiziškai pailsėjęs. Žinoma, atstatęs fizines jėgas, klientas jaučiasi pailsėjęs ir dvasiškai.

  Visi spa masažai