Masažo kabinetas ir masažo kursai Vilniuje
Susisiekite su mumis

Masažai Vilniuje

Gydomasis – reabilitacinis masažas

Gydomasis – reabilitacinis masažas yra skirtas pašalinti Jūsų skausmą sukeliančias ligas. Jis atliekamas sergant nervų sistemos, stuburo, sąnarių ar raumenų ligomis. Reabilitacinio masažo kursas parenkamas individualiai kiekvienam klientui atsižvelgus į jo/ jos ligą. Prieš gydomojo masažo kursą atliekama nuosekli apžiūra  ir sudaroma individuali reabilitacijos programa. Seanso trukmė nustatoma individualiai pagal ligą ir jos sunkumą.

Apžiūros vidutinė trukmė – 1 val.-2val.

Apžiūros kaina – 50€ – 80€

Atliekant gydomąjį – reabilitacinį masažą naudojamos įvairios masažo technikos: rusų klasikinis, lietuvių klasikinis, segmentinis, šiatsu, turkiškas, kinų, estų ir vakuuminis masažai. Tai pagreitina Jūsų pasveikimą!

Gydomojo masažo kurso trukmė: 10-15 seansų.

Gydomojo masažo kainos (galioja tik užsakant 10 -15 seansų masažo kursą):

1 val. – 50€, 55 (užsisakius 1-9 masažo seansus);

1,5 val. – 70€, 75 (užsisakius 1-9 masažo seansus);

1 val. 45 min. – 80€, 90 (užsisakius 1-9 masažo seansus);

2 val. – 80€, 90 (užsisakius 1-9 masažo seansus);

2 val. 15min. – 90€, 100 (užsisakius 1-9 masažo seansus);

2,5 val. – 90€, 100 (užsisakius 1-9 masažo seansus);

3 val. – 100€, 110 (užsisakius 1-9 masažo seansus);

Konkreti masažo kaina nustatoma tik apžiūros metu.

Išsirinkti ir pirkti dovanų kuponą

Nugaros skausmas

Masažas esant osteochondrozei/radikulitui, tarpslankstelinio disko išvaržai, stuburo iškreipimams (skoliozei, kifozei ar lordozei). 

Sprando, pečių ir nugaros masažo, atliekamo kartu su vakuuminiu masažu trukmė: 2 val.- 2,5 val Kaina:  80 €- 100 €.

Sprando, pečių, nugaros, krūtinės ir pilvo masažo trukmė (priklausomai nuo ligos)– 2 val.- 3 val. Kaina: 80 €- 110 €.

Sprando, pečių, nugaros, dubens raumenų, krūtinės ir pilvo masažo, atliekamo kartu su vakuuminiu masažu trukmė:  2 val. – 3 val. Kaina: 80 €- 110 €.
Nugaros masazasNugaros skausmasGydomasis masazas

 

Masažas esant osteochondrozei, radikulitui, nugaros skausmui

Nuolat juntamas nugaros skausmas, kamuojanti osteochondrozė (liga, kuomet diskomfortas juntamas dėl užspaustų nervų šaknelių) ir panašūs negalavimai prastina gyvenimo kokybę, todėl svarbu laiku ir tinkamai tokias ligas gydyti. Gali pasirodyti, kad ta pati diagnozė, pavyzdžiui, osteochondrozė gali būti gydoma tik tokiais pat metodais, tačiau iš tiesų taip nėra. Kiekvieno paciento būklė, jos sunkumas skiriasi, todėl ir gydymas – masažų programa turi būti sudaroma individualiai, prieš tai atlikus nuodugnią apžiūrą. Konsultacijos metu įvertinama paciento būklė ir parenkamas gydymas, jo intensyvumas, priešingu atveju tiesiog neįmanoma suteikti kokybiškos pagalbos.

Nuo individualių rodiklių priklauso ir atlikto gydymo rezultatas, jo trukmė. Bet kokiu atveju efektas yra ilgalaikis – pacientas diskomforto nejusti gali net ir keletą metų. Tam, be abejonės, įtakos turi gyvenimo būdas, specialybė, darbo specifika (veikiausiai ne paslaptis, kad dažniausiai su tokiomis ligomis susiduria dirbantys sėdimą darbą). Aktyvią gyvenseną, nuolatinį judėjimą, sportą mėgstantys pacientai rezultatu ir pamirštu skausmu džiaugiasi vidutiniškai 3 metus, o štai priešingai, vengiantys atlikti kasdienius masažo meistro parinktus pratimus, nesilaikantys rekomendacijų bei mažai judantys – apie vienerius metus.

Masažas esant tarpslankstelinio disko išvaržai

Nugaros masažas gali padėti kovoti ir su skausmais, kuriuos sukelia tarpslankstelinio disko išvarža. Esant šiam negalavimui, taip pat labai svarbi specialisto apžiūra prieš sudarant gydymo programą, jos trukmę, todėl labai pravartu konsultacijos su masažo specialistu metu turėti atliktų tyrimų (rentgeno, magnetinio rezonanso ar kompiuterinės tomografijos) išvadas, nuotraukų aprašus.

Gydant pacientus, turinčius tarpslankstelinio disko išvaržą, netaikoma manualinė terapija, mat tokiu būdu neįmanoma atstatyti išvaržos į vietą. Yra atvejų, kuomet šis sutrikimas apskritai nėra pagydomas (disko turiniui išsiliejus į stuburo kanalą). Tokiu atveju pagrindinis atliekamo nugaros masažo tikslas – sumažinti ar visiškai pašalinti pacientą slegiantį nugaros skausmą. Tinkamai sudarytas nugaros masažų planas ne tik padeda ilgam pagerinti būklę – teigiamas rezultatas gali būti juntamas iki vienerių metų.

Masažo esant tarpslankstelinio disko išvaržai metu atliekami švelnūs tempimo pratimai. Įvykdžius numatytą programą labai svarbu nugara rūpintis ir toliau, nuosekliai stiprinti nugaros raumenis. Masažo specialistas gali patarti ir sudaryti individualią pratimų programą.

Masažas po klubo sąnario keitimo operacijos

Po klubo sąnario keitimo operacijos yra rekomenduojamas ne tik klubo sąnario srities ir kojos masažas, tačiau patariamas ir nugaros masažas. Besikreipiantys po operacijos klientai kartu su klubo sąnario reabilitacija pageidauja nugaros skausmų gydymą.

Sprando, pečių, nugaros, sėdmenų, klubo sąnario ir kojos masažo trukmė: 2val. – 3 val. Kaina: 80 €- 110 €.

Masažas esant sąnarių skausmui ir uždegimui

Atliekamas galūnių ir atskirų sąnarių masažas. Kiekvienai ligai taikomas skirtingas specifinis masažas.

Esant peties sąnario uždegimui yra atliekamas sprando, pečių, peties sąnario ir rankos masažas. Trukmė: 1 val. Kaina: 50 €.

Sprando, pečių, nugaros, dubens raumenų, kojos ir kelio sąnario masažo trukmė: 2,5 val. – 3 val. Kaina: 90 € – 110€.

Sprando, pečių, nugaros, dubens raumenų, kojos ir čiurnos sąnario masažo trukmė: 2,5 val. – 3 val. Kaina: 90 € – 110€.

Masažas esant sąnarių skausmui

 

Masažas nuo sąnarių skausmo ir uždegimo ypač aktualus tiems, kuriuos kamuoja tokios ligos kaip artritas, artrozė ir pan., slegia skausmas, diskomfortas. Tokiu atveju svarbu atliekamo masažo technika, nes šalinant simptomus turi būti masažuojama ne tik skausminga, nuo uždegimo kenčianti kūno vieta, tačiau ir kiti, greta jos esantys audiniai (pavyzdžiui, jei uždegimas yra paties sąnaryje, masažuojamas turi būti ne tik jis, tačiau ir nugara, krūtinė, kiti aplinkiniai audiniai, kuriuos uždegimas veikia ne mažiau nei patį židinį). Masažas nuo sąnarių skausmo niekada negali būti taikomas universaliai, jis turi būti parenkamas pagal diagnozę. Masažo specifiką lemia ne tik tai, kuri kūno vieta yra pažeista, tačiau ir tai, dėl kokių priežasčių uždegimas prasidėjo. Diagnozės analizė ir aptarimas yra neatsiejama kiekvieno apsilankymo masažo kabinete dalis. Juk kiekviena liga turi savo vaistą, todėl ir masažas bus veiksmingas tik tuomet, kai bus pritaikomas individualiai ir atliekamas profesionaliai, konkrečiai pagal ligonio būklę.

Masažas pagal diagnozę

Nors tiksliai masažas, judesiai ir jų stiprumas parenkami pagal paciento būklę ir ligos stadiją, tačiau esama keletas bendrų taisyklių, kurių laikomasi. Pavyzdžiui, jei klientą kamuoja reumatoidinis artritas masažuojamos ne tik abi galūnės, tačiau ir kiekvienas sąnarys atskirai. Sergant osteoartroze – daugiausiai dėmesio skiriama gerinant kraujo bei limfos apytaką sąnariuose ir kituose šalia esančiuose audiniuose. Skundžiantis podagros artritu, pastarasis gydomas atliekant masažą neūmioje fazėje. Vienas pagrindinių tikslų esant šiai diagnozei – podagros mazgelių išmasažavimas.

Nepriklausomai nuo diagnozės ir būklės, sąnarių masažas visada derinamas su nugaros, sprando, pečių, krūtinės ląstos ir rankos masažu, nes tokiu būdu pasiekiamas geriausias rezultatas.

Masažo esant sąnarių skausmui tikslai

Masažuojant skaudančius sąnarius siekiama ne tik mažinti skausmą ar patinimą, tačiau ir mažinti sąstingį, gerinti raumenų būklę: juos stiprinti, didinti raumenų judrumą, mažinti įtampą, atpalaiduoti. Vienas svarbiausių tikslų – atstatyti sąnario judrumą, kad pacientas ir vėl galėtų džiaugtis visaverčiu judėjimu.

Masažas po traumų (minkštųjų audinių sumušimų, kaulų lūžių, raumenų įtrūkimo arba plyšimo, sausgyslių bei raiščių patempimo)

Šis masažas parenkamas individualiai pagal traumos pobūdį. Masažas yra derinamas su pratimų kompleksu.

Masažas po insulto

Gydomasis masazasŠio masažo apimtis priklauso nuo paralyžiaus laipsnio. Masažas yra derinamas su pratimų kompleksu. Masažuojamos ne tik paralyžiuotos galūnės, taip pat atliekamas galvos, sprando, pečių ir nugaros masažas, kurio bendra trukmė: 1,5 val.- 2 val. Kaina: 70 €- 90 €.
Atvykimo į namus kaina: 20 € (Vilniaus mieste), 50 € (atvykstant į Vilniaus rajoną).
Pratimų komplekso sudarymo ir apmokymo kaina: 80 €.
(daugiau…)

Masažas esant sunkioms ir nepagydomoms ligoms

Yra sunkios ir nepagydomos ligos, kur turi būtų atliekamas masažas paciento būklei palengvinti. Žinoma, masažas atliekamas tik gydytojui leidus. Gydytojai dažniausiai leidžia atlikti masažą, tačiau jie netiki, kad masažas gali padėti. Čia kalbama apie pacientus, kurių sveikatos būklė neleidžia keltis iš lovos, ar judėti. Apie patirtį dirbant su tokiu pacientu skaitykite išsamų straipsnį: „Kai masažuotojas bėga nuo kliento“

Per savo karjerą masažo meistras Ilja Berlin nėra atsisakęs masažuoti nė vieno sunkiai sergančio paciento. Svarbu suprasti, kad dėl didelio darbo krūvio yra eilės (1-3mėn. trukmės). Sunkiai sergantiems pacientams netaikoma pirmenybę, kad nebūtų pažeistos kitų pacientų teisės.

Atvykimo kaina į ligoninę – 20€.

Masažas esant pėdos skliauto ligoms (plokščiapėdystei ar šleivapėdystei)

Plokščiapėdystė ir šleivapėdystė yra dažniausiai kitų ligų ir judėjimo aparato sutrikimo priežastimi. Šį masažą svarbu derinti su specialiųjų įdėklų į batus nešiojimu. Dažniausiai klientai kreipiasi dėl nugaros ar sąnarių skausmų, kai yra pasireiškusi  pagrindinės ligos pasekmė. Tai būna kompleksinis masažas, apimantis ne tik pėdas.

Masažo apimtis: sprando, nugaros, dubens raumenų, kojų, klubo ar kelio sąnarių (pagal poreikį) ir pėdų masažas. Trukmė – 2,5-3val. Kaina – 90€ – 110€

Masažas esant lėtinėmis kvėpavimo takų ligoms

Masažas padeda esant lėtiniam bronchitui, lėtiniam plaučių uždegimui ir LOPL (lėtinei plaučių obstrukcinei ligai). Masažas atliekamas tik leidus gydytojui.

Masažo trukmė: 1,5 val. – 2 val. Kaina: 70€ – 90€.

Masažas esant išsėtinei sklerozei

Masažas yra atliekamas tiek ankstyvojoje ligos stadijoje, tiek esant galūnių paralyžiui.

Masažo trukmė: 2 – 3 val. Kaina: 80€ – 110€.

Atvykimo į namus kainos: 20€ (Vilniuje), 50€ (Vilniaus rajone).

Masažas esant cukriniam diabetui

Esant cukriniam diabetui skiriamas pečių juostos, nugaros ir kojų masažas, kuriuo trukmė – 2,5 – 3 val. Kaina – 90 – 110€

Masažas esant galvos skausmams ir migrenai

Masažas esant galvos skausmui būna efektyvus, jei atliekamas kompleksiškai, o ne masažuojant vien tik galvą. Dauguma pacientų mano, kad jei skauda galvą, tai turi būti masažuojama tik galva. Deja, tai netiesa. Kad suprastumėte, kodėl atskiras galvos masažas nepašalina problemos, turime atsakyti į klausimą:

Kodėl būna galvos skausmai?

Dažniausia priežastis yra sprando ir galvos smulkiųjų kraujagyslių kraujotakos (mikrocirkuliacijos) sutrikimas. Yra kitų galvos skausmo priežasčių: nuovargis, stresas, intoksikacija, centrinės nervų sistemos ligos, galvos smegenų navikai ir kitos ligos, kurių simptomas yra galvos skausmas. Masažas yra labai efektyvus, kai galvos skausmas yra dėl smulkiųjų kraujagyslių kraujotakos (mikrocirkuliacijos) sutrikimų.

Kodėl sutrinka smulkiųjų kraujagyslių kraujotaka (mikrocirkuliacija)?

Kai kurie iš jūsų iškart pagalvojo apie aterosklerozę. Aterosklerozė pažeidžia stambias kraujagysles (arterijas ir arterioles), tačiau tai nėra susiję su smulkiųjų kraujagyslių kraujotaka (mikrocirkuliacija). Mikrocirkuliacija dažniausiai sutrinka dėl raumenų ir jungiamojo audinio (fascijos) įsitempimo (tonuso padidėjimo). Kai raumuo įsitempia (susitraukia), jo tūris sumažėja. Įsitempęs raumuo spaudžia smulkias kraujagysles, einančias per jį, todėl sumažėja šių kraujagyslių spindis. Sumažėjus kraujagyslių spindžiui, sutrinka kraujo tekėjimas jomis. Pablogėjus kraujotakai, galvos minkštieji audiniai (oda, jungiamasis audinys) nepakankamai gauna deguonies ir kitų maistinių medžiagų, todėl atsiranda galvos skausmai.

Kokių raumenų įtampa daro įtaką galvos skausmų atsiradimui?

Vengiant medicininių terminų ir konkrečių raumenų pavadinimų, galvos skausmų atsiradimui daro įtaka įsitempę sprando ir pečių juostos raumenys. Išgirdus tokį atsakymą, daug kas mano, kad atlikus sprando, pečių juostos ir galvos masažą problema bus išspręsta. Deja, taip nėra todėl, kad kūno raumenys neveikia atskirai. Visi kūno raumenys yra susiję tarpusavi, todėl masažuojant aukščiau minėtas vietas, gero rezultato nepasieksime.

Koks masažas turi būti atliekamas?

Grand Meistrų masažo kursus® baigę meistrai jums pasiūlys sprando, pečių juostos, galvos ir visos nugaros masažą. Šio masažo trukmė gali svyruoti nuo 2 val. iki 2 val. 15 min. Kaina: 80€ – 100€.

Sveikatą palaikantis pratimų kompleksas

Sveikatą palaikantis pratimų kompleksas yra rekomenduojamas po masažo kurso. Šis kompleksas sustiprins Jūsų kūną ir padės išlikti sveikiems ilgesniam laikui.

Pratimų kompleksas parenkamas individualiai kiekvienam atsižvelgiant į diagnozę, kūno ypatumus ir kliento poreikius. Užsiėmimo metu klientas išmoksta atlikti pratimus, vėliau juos atlieka savarankiškai.

Pratimų komplekso apmokymo trukmė – iki 2 val.

Pratimų komplekso sudarymo ir apmokymo kaina – 80€.

Pratimų koreguojančios konsultacijos yra NEMOKAMOS!

Masažas esant nervų skausmui ir uždegimui

Esant neuralgijai ar neuropatijai atliekamas specialus galūnių masažas. Šis masažas dažniausiai derinamas su sprando, pečių, nugaros ir dubens raumenų masažu, vakuuminiu masažu iš šildomosiomis procedūromis.

Sprando, pečių, nugaros, rankos masažo trukmė: 2 val. – 2,5 val. Kaina: 80 €- 100 €.

Sprando, pečių, nugaros, dubens raumenų, kojos masažo trukmė: 2 val. 15 min. – 2,5 val. Kaina: 90 €- 100 €.