Masažo profesionalų svetainė
Susisiekite su mumis+370 65 60 57 57
Projektui GerasMasažas
jau 8 metai
Dirba meistrai, turintys
medicininį išsilavinimą
17 metų darbo patirtisGalioja privatūs sveikatos
draudimai

SPA veido masažas

Atpalaiduojantis masazasturi dvejopą poveikį: atpalaiduoja nervų sistemą, maitina bei drėkina odą. Seansas pradedamas nuo lengvo odos valymo. Masažas atliekamas su „Artistry“ kremo ir „Fleurs“ aliejaus deriniu. Šis masažas yra kvapų terapijos dalis.

Masažo trukmė – 30 min.

Kaina – 15 € (51,79 Lt).

Pirkite masažo abonementą ir mokėkite už Jūsų mėgstamą masažą iki 30% pigiau. Abonementas suteikia 12 valandų masažo, o kainuoja tik 228 € (787,24 Lt).

Galima įsigyti 80 Lt/ 23 €, 100 Lt/ 28 €, 120 Lt/ 34 € arba 150 Lt/ 43 € vertės masažo dovanų kuponus.

 

Veidas atspindi mūsų emocijas, išgyvenimus, jame daug nervų receptorių, tai labai atvira ir jautri kūno dalis. Ne kiekvienam leidžiame liestis prie mūsų veido.
SPA veido masažas – tai ne kosmetinis, bet atpalaiduojamasis ir raminamasis, turintis energetinį poveikį, labai subtiliai ir profesionaliai atliekamas masažas. Jis trunka 30 min. Iš pradžių veido oda nuvaloma, tada masažuojama naudojant ARTISTRY kosmetiką, kuri turi ir maitinamąjį poveikį. Masažuojant veidą sukamaisiais, glostomaisiais judesiais, taip pat naudojant labai kokybiškus FLEURS kvapus, pasiekiamas norimas rezultatas – puikus atsipalaidavimas ir poilsis.
SPA masazasVeido masazas